WORKSHOPY

Nenechte si ujít zajímavé přednášky!

V naší ICE ARENA Kateřinky pro vás budeme chystat tematicky laděné přednášky, kde se dozvíte zajímavé informace týkající se zdraví, pohybu, ale třeba i tréninku dětí a dospělých. Sledujte naše novinky, ať vám nic neuteče.

AKTUÁLNÍ

Workshopy

Lektoři

“Fyzioterapii bakalářký program jsem studovala na Masarykově univerzitě v Brně, magisterský na Univerzitě Palackého v Olomouci. Jako velkou zkušenost beru semestr ve Finsku, který mi dal možnost zažít severské vzdělávání i náhled na náš obor. Jako fyzioterapeut pracuji od roku 2015. Již během studií jsem pracovala s klienty v různých sportovních odvětví – vrcholová cyklistika, bodyfitness, běhání, extraliga volejbal, prvoligový futsal..

Od 18 let jsem pracovala jako masérka a plynule přešla k fyzioterapii. Poté si mě vyžádala brněnská extraliga ženského volejbalu, kde jsem strávila nadcházející sezonu dohromady s juniorskou reprezentací, včetně cestování po šampionátech a soustředěních. Nemocniční praxi jsem absolvovala 2 roky v nemocnici v Havlíčkově Brodě. Souběžně probíhala spolupráce s druholigovým hokejem BK Havlíčkův Brod. Soukromě se klientům věnuji od svých začátků a nikdy jsem tuto činnost nepřerušila, i přes spolupráce s kluby. Umožnilo mi to zachovat si nadhled a rozmanitost práce. Od roku 2018 pracuji soukromě pouze ve své provozovně v centru Prahy. Klientům se věnuji již 15 let, 9 let jako fyzioterapeut. 

V práci kladu důraz na holistický přístup. Na fyzioterapii je krásné, že zasahuje do mnoha oblastí života a zároveň mnoho oblastí života ovliňuje fyzio, respektive tělo. Tento vztah mě nepřestává fascinovat, jeho provázanost je až neskutečná. V hlubším pochopení se dostáváme do jiné úrovně terapie. Někdy jsme svědky až malých zázraků. Oddělit tělo od vnitřního světa nejde, ale jde být na cestě ho pochopit a postupně otevírat možnosti a souvislosti, které nás na cestě brzdí nebo je musíme pochopit, abych mohli jít dál. Je to nekonečný proces poznávání a vzdělávání, ale zároveň velmi dynamický a každý si v něm může najít svoji část a oblast zájmu a zanechat v ní svůj jedinečný otisk. To mě na té práci baví.”

Facebook profil

Jak to u nás vypadá

Naši spoluhráči