Krasobruslení
Krasobruslení pro profesionály i amatéry

KRASOBRUSLENÍ

Miluješ krasobruslení? Rozvíjej svůj talent v ICE ARENĚ Kateřinky.

V naší aréně můžeš pilovat své krasobruslařské umění na dvou ledových plochách o rozměrech 26 x 56 a 19 x 44 metrů. Na kvalitních kluzištích ti při každém tréninku poskočí srdce radostí. Líbit se ti budou i prostorné šatny s klimatizací a sociálním zařízením. Samozřejmostí jsou kvalitní služby jako třeba půjčovna bruslí s broušením, sportovní obchod i výborná restaurace SKYBOX.

Krasobruslařský klub

Jste profesionální nebo amatérský krasobruslařský klub a hledáte vhodnou halu pro své tréninky i pořádání závodů? Pronajměte si naši krásnou moderní arénu. Budete mít k dispozici profesionálně udržovanou ledovou plochu i perfektní zázemí.

Krasobruslení

Hledáte dokonalé místo pro pilování krasobruslařské techniky? Přijďte na veřejné bruslení vyhrazené jen pro krasobruslaře. Kromě kvalitní ledové plochy splňující ty nejvyšší nároky máte k dispozici i zázemí se šatnou.

KK Stadion Praha

V naší krásné moderní aréně našel zázemí krasobruslařský klub Stadion Praha, který pracuje převážně s dětmi a mládeží do osmnácti let, ale vítání jsou všichni zájemci o krasobruslení včetně dospělých. Zakládají si na tom, aby všechny zájemce bruslení bavilo. Pravidelně pořádají kurzy bruslení a školičku bruslení pro děti.  Děti, které pomýšlejí na závodní kariéru, mají možnost přejít k dalšímu zdokonalování prvků a účastnit se závodů v různých výkonnostních kategoriích.  Chceš se také naučit dobře bruslit, zvládnout více či méně složité prvky tohoto atraktivního sportu nebo zažít závodní atmosféru? Neváhej a dej o sobě vědět.

SKK Sparta

Naši profesionálně udržovanou ledovou plochu i perfektní zázemí využívá ke svým tréninkům také krasobruslařský oddíl SKK Sparta Praha, který se věnuje dětem již od 4 let věku a to hned na několika výkonnostních úrovních. Jádro oddílu tvoří závodní děti, které se účastní nejvyšší celorepublikové soutěže Český pohár a pravidelně se svými výkony nominují na Mistrovství České republiky. Klub pořádá školičky bruslení i pravidelné kurzy pro děti, mládež i dospělé.

Jak to u nás vypadá

Naši spoluhráči

Ceník

Cena
250 Kč dítě do 18 let
290 Kč dospělý