Pronájem ledu
Velká a malá ledová plocha pro hokej a krasobruslení

PRONÁJEM LEDU

Jsi blázen do bruslení? ICE ARENA Kateřinky se stane tvým oblíbeným místem.

Připrav se na to, že v naší moderní aréně nezůstaneš za žádných okolností ledově klidný. Při pohledu na dokonale upravené ledové plochy o rozměrech 26 x 56 a 19 x 44 metrů se ti
zrychlí tep a budeš chtít okamžitě naskočit na led. Na sto procent u tebe zaskóruje i zázemí. Šest prostorných šaten s klimatizací a sociálním zařízením. Najdeš u nás i půjčovnu bruslí s broušením.

Pronájem velké plochy

Máš hokejovou partu, se kterou chodíte pravidelně hrát? Jste krasobruslařský tým a hledáte místo pro své tréninky? Chcete mít kluziště sami pro sebe? Pronajměte si naši velkou ledovou plochu. V ceně pronájmu je samozřejmě i kompletní zázemí se šatnou. Na regulérní ploše 26×56 m se u hokeje krásně zapotíte a krasobruslařská technika se vám na velkém prostoru bude zdokonalovat jedna radost. A drink s partou po tréninku? Tak určitě!

Pronájem malé plochy

Jste menší skupina, ale chcete si užít hokej nebo krasobruslení na maximum? Dát si s kamarády hokejový zápas nebo pilovat krasobruslení na menším prostoru? Pronajměte si naši malou ledovou plochu. I na zmenšené ploše 19×44 m na vás čekají velké zážitky a parádní bruslení. V ceně pronájmu malé ledové plochy je pochopitelně i kompletní zázemí se šatnou. A nezapomeňte po bruslení zaskočit do naší restaurace na drink nebo něco dobrého na zub.

Jak to u nás vypadá

Naši spoluhráči

Ceník

Den
Provozní doba
Cena za hodinu
Pondělí - Neděle
6:00 - 17:00
4840 Kč
17:00 - 23:00
6050 Kč

Ceník

Den
Provozní doba
Cena za hod.
Pondělí - Neděle
6:00 - 17:00
3500 Kč
17:00 - 23:00
3900 Kč