Bruslení
Bruslení pro všechny věkové kategorie

BRUSLENÍ

Je bruslení tvoje velké hobby? V ICE ARENĚ Kateřinky budeš ve svém živlu.

Naše aréna s kluzišti o rozměrech 26 x 56 a 19 x 44 metrů, prostornými šatnami, klimatizací a sociálním zařízením je pro nadšence do bruslení splněným snem. Užiješ si profesionálně upravenou ledovou plochu a moderní prostředí. Samozřejmostí jsou i kvalitní služby jako třeba půjčovna bruslí s broušením, sportovní obchod i výborná restaurace SKYBOX s výhledem na ledovou plochu.

Veřejné bruslení

Veřejné bruslení má své kouzlo a neopakovatelnou atmosféru. Nejde jen o bruslení, ale o společenskou událost. Chceš také sdílet radost z pohybu s ostatními. Vnímat tu masu kolektivní energie na ledě? V naší aréně nabízíme veřejné bruslení po celý rok.

Rodinný hokej

Jste rodiče s malými hokejisty nebo hokejistkami? Skupinky nadšenců do hokeje? Chcete si zahrát jen s hokejkou, helmou a rukavicemi. A neřešit výstroj? Přijďte na Rodinný hokej. Na zmenšeném kluzišti s brankami si parádně zabruslíte a užijete atmosféru zápasu.

Bruslení s trenérem

Na bruslení máš talent, ale toužíš svou techniku vybrousit pod vedením trenérů? Anebo s bruslením úplně začínáš a chceš mít pořádné základy hned od začátku? Naši profesionální trenéři ti pomohou, pokud budeš chtít, rozvíjet svoje dovednosti na našem veřejném bruslení s trenéry.

Disco na ledě

Chceš se na ledě trochu víc odvázat? Bruslit do rytmů těch největších českých i světových hitů? Domluv se s kamarády a přijeďte si k nám užít bruslení s hudbou. Disco na ledě je i super tip na rande. A že jsi právě singl? Přijď tak jako tak a třeba potkáš lásku svého života.

Bruslení seniorů

Jste aktivní senior nebo seniorka? I v pokročilejším věku vás stále baví pohyb a setkávání se s lidmi? V naší aréně nabízíme unikátní bruslení vyhrazené pouze pro seniory, během kterého si užijete bruslení v klidu a bez stresu. A třeba u nás najdete i nové přátelé.

Jak to u nás vypadá

Naši spoluhráči

Ceník

Cena za osobu
Dítě (do 18 let) - 110 Kč
Dospělý - 150 Kč

Ceník

Cena za osobu
Dítě do 18 let - 150 Kč
Dospělý - 190 Kč

Ceník

Den
Cena za osobu
Provozní doba
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle