Hokej
Hokejové tréninky pro všechny nadšence

HOKEJ

Je hokej tvoje srdcovka? Doraz do naší nové arény!

Proč se nová ICE ARENA Kateřinky stane tvým oblíbeným místem? Je to jasný!
Vždycky si tady zahraješ parádní hokej na profi udržovaném ledovém kluzišti. Navíc tu
potkáš stejný fandy do hokeje jako jsi ty. A líbit se ti bude i moderní zázemí s prostornými
šatnami s klimatizací a sociálním zařízením. Oceníš i půjčovnu bruslí s broušením. Tak kdy dorazíš?

Rodinný hokej

Jste rodiče s malými hokejisty nebo hokejistkami? Skupinky nadšenců do hokeje? Chcete si zahrát jen s hokejkou, helmou a rukavicemi. A neřešit výstroj? Přijďte na Rodinný hokej. Na zmenšeném kluzišti s brankami si parádně zabruslíte a užijete atmosféru zápasu.

Ledová střelnice

Z bruslí nevystřelíš? Pokazíš každé zakončení? Nedostaneš se k puku? Nikdo ti nikdy neukázal, jak vystřelit? Přijď pilovat střelbu na Ledovou střelnici. Trénink vedou zkušení trenéři, účastní se ho brankáři a je otevřen pro každého. Trenéři v prvních minutách tréninku rozdělí hráče do skupin. Povinná je kompletní hokejová výstroj a měl bys mít alespoň minimální zkušenost s hokejem. Na tréninku navíc probíhá soutěž o voucher na nákup hokejového vybavení v hodnotě vstupného. 

Více informací naleznete zde: ledovastrelnice.cz

Pravidelné hokejové tréninky

Chceš se zlepšovat v hokeji? Přihlas se na Pravidelný hokejový trénink. Skupiny se dělí podle výkonnosti, tak aby hráči mohli zvyšovat svoji úroveň společně. Hlavně v nižších skupinách se trénuje v malých počtech. Dá se tak lépe věnovat technice a obecně základům. Tréninkový plán připravují trenéři vždy pro každý turnus a každou skupinu. V první polovině turnusu je kladen důraz na bruslení a až ve druhé polovině na další

Individuální tréninky

Individuální tréninky s Vladimírem Růžičkou ml. si váš kluk nebo holka okamžitě zamiluje. Během každého kroužku se trénuje obratnost bruslení, přesnost nahrávek a střelby, technika s hokejkou a pukem a také zápasové situace. Děti si užijí ale nejen bruslení, ale i zábavu s novými kamarády. Kroužky jsou rozděleny do dvou věkových skupin (7–10 let a 11–14 let).

Jak to u nás vypadá

Naši spoluhráči

Ceník

Den
Čas
Cena za osobu
Pátek
18:30 - 19:30
490 Kč