Pro firmy
Firemní akce v ICE ARENĚ Kateřinky, to je jiná liga

PRO FIRMY

Uspořádejte u nás originální firemní akci a zabodujete

Vezměte své zaměstnance k nám do arény a máte vyhráno! Nabízíme širokou nabídku aktivit pro menší nebo větší skupiny. K dispozici máte i školicí místnost, kterou můžete využít pro setkání před samotnou zábavou v aréně. Skvělé jídlo a pití vyřešíte v naší jedinečné restauraci Tak Určitě s výhledem na ledovou plochu. Prostory našeho areálu můžete navíc využít i k propagaci své značky, produktů a služeb.

Pronájem ledové plochy

Máte ve firmě partu hokejových nadšenců nebo bláznů do hobby bruslení? Udělejte jim radost a vezměte je do naší krásné nové arény. K dispozici máte kvalitní ledovou plochu i moderní zázemí s šatními skříňkami, klimatizací a sociálním zařízením.

Pronájem venkovních sportovišť

Chcete své zaměstnance vytáhnout na čerstvý vzduch? Vezměte je k nám na venkovní sportoviště a udělejte si zábavné sportovní odpoledne. Na tenisovém kurtu můžete uspořádat turnaj, na hřišti pro malou kopanou dát fotbálek a na multifunkčním hřišti zahrát třeba volejbal nebo nohejbal.

Pronájem školicí místnosti

Hodil by se vám prostor, kde byste se se svými zaměstnanci ještě před vypuknutím zábavy na chvíli setkali? V naší aréně je vám k dispozici praktická školicí místnost, kde vám rádi nachystáme i welcome drink a malé pohoštění. Stačí nám dát vědět předem.

Ice Stock

Chcete na ledě zažít něco nového? Přijďte si zahrát Ice Stock. A jak se tahle jednoduchá, ale napínavá hra hraje? Na jedné dráze proti sobě soupeří dva týmy, přičemž každý tým je složený vždy ze 4 hráčů. Každý z hráčů má k dispozici jeden kámen (kotouč), který se posílá po ledové ploše jako při curlingu. Cílem hry je dostat kameny co nejblíže k danému cíli (daube). Vítězí kameny, které jsou nejblíže k cíli. Tak to přijďte zkusit. A ještě jeden tip na závěr. Ice Stock je skvělá aktivita i pro teambulding.

Možné po předchozí domluvě s Ice Stock Prague

Nabídka reklamní spolupráce

Chcete být v naší aréně v centru pozornosti, i když tam nejste? Firmám nabízíme mnoho reklamních příležitostí, jak u nás zpropagovat svou společnost, své produkty i služby. Stáhněte si naši prezentaci pro partnery a podívejte se na naši nabídku a výhody spolupráce.

Jak to u nás vypadá

Naši spoluhráči

Ceník

Den
Provozní doba
Cena za hodinu
Pondělí - Neděle
6:00 - 17:00
4840 Kč
17:00 - 23:00
6050 Kč

Ceník

Hřiště
Provozní doba
Cena
Tenisový kurt
Denně: 8:00 - 20:00
250 Kč
Multifunkční plocha
Denně: 8:00 - 20:00
350 Kč
Malá kopaná
Denně: 8:00 - 20:00
900 Kč

Ceník

Den
Provozní doba
Cena za hodinu
Pondělí - Neděle
6:00 - 23:00
750 Kč