O NÁS

ICE ARENA Letňany

Víceúčelový areál se 2 krytými hokejovými halami, který se nachází v blízkosti obchodního centra Letňany a aquacentra Letňany Lagoon. Je prvním zimním stadionem postaveným na území Prahy za posledních 20 let. Moderní areál s vysokou úrovní veškerého vybavení i zázemí je centrem sportovních i společenských aktivit. Kromě ledových ploch s nepřetržitým celoročním provozem v aréně najdete i fitness centrum, saunu a solárium, obchod se sportovním zbožím, půjčovnu bruslí a brusírnu. Skvěle se najíte v nově zrekonstruované restauraci s vylepšeným menu plným výborných jídel.

Aktivity

Vybírejte

Hokej

Chcete si s kamarády zahrát hokej? Nebo jen pořádně potrénovat? Máme dvě ledové plochy a jsme jedna z mála arén v Česku s nepřetržitým provozem ledu po celý rok. Trénují a hrají u nás profíci i hobíci.
Více

Bruslení

Vezměte s rodinou či přáteli brusle a přijďte se odreagovat. Pokud je nemáte, my vám je rádi půjčíme. Tuto oblíbenou zábavu pořádáme až čtyři dny v týdnu, o víkendech dokonce několikrát denně.
Více

Posilovna

Chcete jít do sebe? Správné rozhodnutí. U nás najdete nepřeberné množství strojů, závaží a různých pomůcek, navíc si můžete domluvit lekce s našimi instruktory. Budou s vámi cvičit a poradí se zdravou stravou.
Více

AEROBIC & INDOOR CYCLING

Vyznáváte zdravý pohyb v kolektivu? Máme pro vás tipy na lekce jako bosu, zumba, cvičení s míčem a další. V jednom sále jezdíme na kolech, ve druhém zase cvičíme aerobic. Ideální činnost hlavně pro ženy.
Více

Služby

V naší víceúčelové aréně nabízíme i kvalitní služby. Najdete u nás nově zrekonstruovaný hokejový obchod s širokým sortimentem zboží, půjčovnu bruslí, brusírnu i parkoviště s kapacitou až 100 míst.
Více

SAUNA & SOLÁRIUM

Co se takhle prohřát v nové privátní sauně? Dopřejte si zasloužený odpočinek a využijte relaxačního zázemí, kde nebudete ničím a nikým rušeni. Anebo se zastavte v našem soláriu a získejte opálení jako od moře.
Více

Aktuality

RESTAURACE SPORTOVKA

Zmodernizované prostory, nové menu

Přijďte si dát dobré jídlo, osvěžte se nebo zahřejte nápojem. Každý pracovní den
pro vás navíc vymýšlíme i nápadité polední menu. Ze salónků je výhled na obě ledové
plochy, takže si můžete vychutnat i dění na ledě. Restaurace je vhodná pro pořádání
soukromých či firemních akcí, různých oslav, slavnostního ukončení hokejové sezony nebo třeba
stravování během turnajů.

Pro každého něco

Restaurace

Rádi si po sportu dopřejete dobré jídlo a pití? Zastavte se v naší nové restauraci.

Pro školy

Kam vzít třídu za zdravým pohybem? Přijeďte k nám a užijte si třeba společné bruslení.

Pro firmy

Plánujete originální teambuilding? Utužte tým v naší aréně během sportovních aktivit.

Naši spoluhráči

Kontakty

ICE ARENA, Tupolevova 669, Praha 9

Poptávka služeb

Děkujeme za email.

Vaši zprávu jsme přijali. Brzy se Vám ozveme. Těšíme se na Vaši návštěvu!