Aktuality

Polední nabídka je v pátek zrušena

I pro nadcházející týden nabízíme návštěvníkům v našem restaurantu polední nabídku. Výjimkou je pátek, kdy je omezena z důvodu pořádání hokejového turnaje.

Máme nové solárium za stejnou cenu

V naší Ice Areně se můžete opálit v našem novém soláriu ERGOLINE EXCELLENCE 800 TURBO POWER. A co je důležité, cena zůstává stejná, tedy 10 Kč za minutu!

Páteční spinning je nově odpoledne

Upravili jsme rozvrh spinningu. Z původní ranní hodiny se páteční lekce přesouvá na odpoledne, instruktorka Denisa se na vás nově těší od 17 hodin. Přijďte si s ní máknout!

Tento čtvrtek není veřejné bruslení

Upozorňujeme návštěvníky veřejného bruslení, že tradiční dopolední dvouhodinovka je ve čtvrtek 8. 11. zrušena z důvodu hokejového turnaje. Děkujeme za pochopení.

Polední nabídka je pár dní omezena

I tentokrát vám přinášíme polední nabídku na celý pracovní týden. Z důvodu hokejového turnaje je však od středy do pátku omezena jen na jednu polévku a dvě hlavní jídla.

Letci v sobotu hrají hokejové derby

Pokud nemáte v sobotu 3. 11. nic v plánu, máme pro vás tip. Druholigoví Letci se od 17.00 utkají v pražském derby II. ligy s Kobrou. Pro děti v domácím dresu je vstup zdarma.

Zúčastněte se pohybových lekcí

Sedm dní v týdnu máme pro vás připraveny pohybové lekce aerobiku i spinningu. Klikněte na příslušnou sekci a vyberte si z popisů jednotlivých lekcí tu, která vám bude vyhovovat.

Nové solárium za stejnou cenu

V naší Ice Areně se můžete opálit v našem novém soláriu ERGOLINE EXCELLENCE 800 TURBO POWER. A co je důležité, cena zůstává stejná, tedy 10 Kč za minutu!

Letci zítra hostí utkání II. ligy

Letňanské "áčko" se ve středu 17. 10. znovu představí v Ice Areně, kde zatím nezískalo ani bod. Přijďte muže podpořit. Vstupné je 60 Kč pro dospělé a 30 Kč pro děti.

Do Ice Areny na polední menu

Aktualizovali jsme rozpis poledního menu, které si u nás můžete dát každý všední den od 11.00 do 15.00. Prostředí je příjemné a výběr široký, tak si nechte chutnat!