Aktuality

Týden hokeje v Ice Areně

Klub HC Letci Letňany ve spolupráci s Českým hokejem pořádá v Ice Areně další akci v rámci Týdne hokeje. Ve čtvrtek 24. listopadu budou mít všechny děti jedinečnou možnost vyzkoušet si, jaké to je být hokejistou. Program začíná už v 15:45.

Tvoříme fanklub Letců

Letci hledají členy do nově vznikajícího fanklubu. A k tomu rozdávají super výhody: vstupy na zápasy za lepší cenu, sleva 15 % do fanshopu a šály, vlajky a bubny zdarma! Chcete být součástí? Více na www.hcletci.cz.

Hokej je zpět v hangáru

Už ve středu 21. 9. 2022 se v Ice Areně odehraje první kolo druholigové soutěže. Letci vyzvou od 18 hodin silného soupeře z Vrchlabí. Navzdory tvrdé konkurenci však letňanské ambice nejsou malé. Budete u toho?

V září startuje veřejné bruslení

Připravte si brusle! Se začátkem školního roku se v Ice Areně opět rozjede veřejné bruslení. Přesná data a časy najdou návštěvníci vždy týden dopředu v rubrice ROZPISY nebo přímo v rezervačním systému v horní části webu.

Otevírací doba posilovny

Informujeme všechny sportovce, že dne 20. 8. 2022, v době oslav 20. výročí od založení letňanského hokejového klubu, bude fitness centrum otevřeno pouze od 9 do 13 hodin. Děkujeme za pochopení.

Slavíme 20 let od založení klubu

V rámci oslav se 20. srpna koná velkolepá exhibice s letňanskými odchovanci a největšími hokejovými hvězdami. Předprodej vstupenek začíná již 9. srpna od 13 hodin přímo v Ice Areně. Zajistěte si místo včas, nebudete litovat!

Jak zvolit správné brusle?

Brusle jsou pro hráče největší oporou a na volbě správného páru bychom si měli dát opravdu záležet. Čemu se při koupi vyvarovat a jak brusle správně nabrousit a zavázat? Tipy a šikovné triky shrnul článek na webu www.hcletci.cz.

Makejte s fitness profíky

Chcete začít cvičit a nevíte, jak pořádně začít? Naši fitness trenéři vám odborně poradí a sestaví trénink přímo na míru. A pokud se do toho chcete opřít, pomohou vám i s jídelníčkem. Mrkněte do sekce FITNESS zde na webu.

A-tým Letců už trénuje na ledě

Ice Arena s nepřetržitým provozem dvou ledových ploch představuje pro hokejový klub obrovské výhody. Proto už v polovině května druholigový A-tým zahájil tréninky na ledě, kde se poprvé sešlo skoro třicet hráčů.

Spinning maraton ve fitku

S přicházejícím létem je čas na spinning! Už 22. května se ve fitku pojede od 10:00 do 13:15 maraton, jehož součástí je krátká pauza. Přijít si zajet tedy můžete jen jednu z částí, místo si můžete zajistit v rezervačním systému.