Aktuality

Ve středu 19. 9. se vrací Týden hokeje

Přijďte se pobavit se svými dětmi ve věku od 4 do 8 let a vyzkoušejte si hokej na vlastní kůži. Ve středu 19. 9. od 14.30 pořádáme každoroční nábor s názvem Týden hokeje.

Přidáváme dvě nové hodiny spinningu

S novou instruktorkou Denisou jsme aktualizovali rozpis spinningu o dva nové termíny, a to ve středu od 9.00 a v pátek od 8.00. Odteď tak máte možnost jezdit i ráno!

Letní ceník ledů vracíme na ten zimní

Od září se vracíme k zimnímu ceníku ledových ploch, který platí až do konce dubna. Podrobnou cenovou nabídku a kontakt pro objednávku najdete v naší sekci Hokejové haly.

Máme nový rozvrh pohybových lekcí

Se začátkem nového školního roku pro vás máme také nový rozpis pohybových lekcí. Hodiny aerobiku a spinningu si můžete naplánovat v příslušné rubrice nebo v sekci Rozpisy.

Nabízíme práci na veřejném bruslení

Na veřejné bruslení hledáme brigádníky od 17 let na dozor na ledě a brigádnice na kontrolu lístků. SO: 10-12 h, 14-16 h, 20-22 h, NE: 10-12 h, 14-16 h. Více info na 737 268 233!

Na aerobiku nabízíme novinku Tabata

Před startem září jsme ještě vyladili rozvrh aerobních lekcí, aktualizovaný je v sekci Rozpisy. Mimo jiné v něm najdete i novinku s názvem Tabata, intervalový trénink na spalování.

Marcela se vrací na hodiny spinningu

Po třech měsících je zpátky a hned dvakrát do týdne! Naše spinningová instruktorka Marcela má pro vás kromě středy nově i pondělky. V pondělí v 19.00, ve středu o hodinu dřív.

Máme nový rozvrh pohybových lekcí

Od září startujeme sezonu pohybových lekcí s novým rozvrhem. Kalendář aerobiku a indoor cyclingu najdete na našem webu v příslušných sekcích nebo v sekci Rozvrhy.

Od září obnovujeme veřejné bruslení

Hned v první zářijový víkend se vracíme k veřejnému bruslení. V sobotu 1. září máte na výběr ze tří různých časů, v neděli 2. září jako tradičně ze dvou. Více v sekci Rozpisy.

Do konce srpna nabízíme slevy na led

Nezapomeňte, že do konce srpna máte možnost pronájmu ledové plochy za zvýhodněné letní ceny! Kompletní ceník ledů najdete na našich stránkách v sekci Hokejové haly.