Aktuality

Od května nabízíme opět levnější ledy

Od května začíná letní sezona, a tak vás pronájem ledů vyjde levněji. Podrobný ceník najdete v sekci Hokejové haly. Rezervujte na tel. 286 920 029 či email info@icearena.cz.

Tento týden polední nabídku nemáme

Omlouváme se, ale z důvodu pořádání hokejového turnaje tento týden kromě pondělí polední nabídka v našem restaurantu není. Děkujeme všem za pochopení.

Ve středu máme změny pro spinning

V našem rozvrhu pro indoor cycling máme hned dvě středeční změny. Od 18 hodin instruktorka Iva přebírá hodinu po Marcele a od 19 hodin se lekce s Denisou ruší.

Bruslení na velikonoční pondělí není

Upozorňujeme návštěvníky veřejného bruslení, že na Velikonoční pondělí se bruslení nekoná. Celý program můžete najít v sekci Rozpisy. Děkujeme za pochopení.

Přijďte si vyzkoušet pohybové lekce

Baví vás cvičit? Klikněte na našem webu na sekci Rozpisy a zvolte si některou lekci v aerobním nebo spinningovém sále. Máme pro vás na výběr sedm dní v týdnu. Vyberete si!

Máme novou trenérku fitness týmu

Tým fitness trenérů jsme rozšířili o další členku. Nyní si můžete chodit zacvičit i s Denisou, kterou znáte už ze spinningu. Kompletní seznam trenérů je v sekci Fitness.

Příští týden máme omezené bruslení

Upozorňujeme návštěvníky veřejného bruslení, že během druhého dubnového týdne je program výrazně omezen. Více najdete v sekci Rozpisy. Děkujeme všem za pochopení.

Přijďte se opálit do našeho solárka

V naší Ice Areně se můžete opálit v našem novém soláriu ERGOLINE EXCELLENCE 800 TURBO POWER. A co je důležité, cena zůstává stejná, tedy 10 Kč za minutu!

Využijte prostor pro privátní saunu

V našem fitku můžete nejen cvičit, ale také relaxovat. Využijte proto privátní saunování s ideální kapacitou pro 4 osoby a cenou 220 Kč/hod. A vraťte se domů odpočatí.

Nabízíme k pronájmu odpolední ledy

Pro zájemce o pronájem ledu máme do konce dubna v nabídce čas od 16.50 do 17.50, a to každý pracovní den. Rezervujte na 286 920 029 nebo emailu info@icearena.cz.