Aktuality

Přijďte si zamakat před Vánoci

Jak se připravit na porce vánočního cukroví? Vypoťte, co můžete v naší posilovně! Nikdy totiž není pozdě na pořádný trénink.

Na zápasech Letců se hraje o ceny

Na domácích zápasech A-týmu Letců můžete nyní vyhrát zajímavé ceny. Stačí si nechat vstupenku a zúčastnit se přestávkové soutěže!

Vstup do arény v novém kabátu

Ice Arena se převlékla do nového kabátu. Nad vstupem visí banner s jménem haly i hokejového klubu, který uvnitř sídlí.

Schovejte se ve fitku před sychravem

S podzimem přichází i nepříjemné sychravé počasí. V Ice Areně máme ale teplo pořád, všechny stroje vám jsou k dispozici. Mrkněte na rozpis a přijďte si zatrénovat.

Týden hokeje oživil chodby

Ice Arena ožila akcí Týden hokeje! Letci ve spolupráci s Českým hokejem uspořádali 23. září trénink pro nejmenší. Věříme, že některé z nováčků uvidíme v aréně znovu.

Přijďte k Letcům na Týden hokeje

Už 23. září (15:45) Letci chystají ve spolupráci s Českým hokejem náborovou akci. Chcete vědět, co sport obnáší? V Ice Areně mohou vaše ratolesti udělat první krůčky na ledě.

Sobotní festival v Letňanech

V sobotu 11. září se letňanský Lesopark promění ve sportovní festival s pestrým programem. Chybět nebude zábava, sport ani hudba! Info o akci najdete na Facebooku.

Veřejné bruslení se vrací

Pozor, po letní pauze začíná veřejné bruslení! Neváhejte a přijďte si se svými kamarády či rodinou zařádit i vy. Ceník včetně rozpisu ledů najdete v rezervačním systému.

Mediální srpnové pondělí v aréně

Předposlední srpnové pondělí patřilo médiím. Extraligové týmy pózovaly v Ice Areně pro objektivy a natáčely sezonní spoty pro O2 TV. Známé prostory ve vysílání určitě poznáte.