Aktuality

Využijte klimatizované Fitko

Návštěva našeho fitness centra může být pro vás příjemnou návštěvou v letních horkých dnech. Velký prostor s bohatým výběrem strojů a pomůcek je samozřejmě klimatizován.

Ledy nabízíme po celý rok

Jako jedna z mála arén v České republice nabízíme ledové plochy celoročně, což umožňuje zahrát si hokej i během prázdnin. Stačí najít volný termín v rezervačním systému.

Navštivte nový restaurant

Navštivte nový restaurant Sportovka v našem horním patře. Čeká na vás dobré pivo, chutná kuchyně a kompletně zrekonstruované prostory. Otevřeno máme každý den!

Letňany míří do finále II. ligy

Letňanští hokejisté slaví obrovský úspěch! A-tým postoupil do druholigového finále a o Chance ligu se utká se Znojmem. Po dvou zápasech na Moravě se přesunou v neděli a pondělí zpět do Ice Areny. Dorazte Letce podpořit v největším boji sezony, v neděli začínáme v 18:45!

Dorazte zafandit Letcům

Hokejisté z Letňan ovládli základní část druhé národní ligy. Už ve středu 1. března Letci odehrají poslední utkání před play-off. Zápas proti Mostu startuje v Ice Areně v 18:00, přijďte podpořit náš A-tým!

Vše nejlepší do roku 2023

Děkujeme vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2023 vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Nezapomeňte se stavit v našem fitku v rámci novoročního předsevzetí, nebo dorazte na hokejové zápasy druholigových Letců. Těšíme se na vás!

Týden hokeje v Ice Areně

Klub HC Letci Letňany ve spolupráci s Českým hokejem pořádá v Ice Areně další akci v rámci Týdne hokeje. Ve čtvrtek 24. listopadu budou mít všechny děti jedinečnou možnost vyzkoušet si, jaké to je být hokejistou. Program začíná už v 15:45.

Tvoříme fanklub Letců

Letci hledají členy do nově vznikajícího fanklubu. A k tomu rozdávají super výhody: vstupy na zápasy za lepší cenu, sleva 15 % do fanshopu a šály, vlajky a bubny zdarma! Chcete být součástí? Více na www.hcletci.cz.

Hokej je zpět v hangáru

Už ve středu 21. 9. 2022 se v Ice Areně odehraje první kolo druholigové soutěže. Letci vyzvou od 18 hodin silného soupeře z Vrchlabí. Navzdory tvrdé konkurenci však letňanské ambice nejsou malé. Budete u toho?

V září startuje veřejné bruslení

Připravte si brusle! Se začátkem školního roku se v Ice Areně opět rozjede veřejné bruslení. Přesná data a časy najdou návštěvníci vždy týden dopředu v rubrice ROZPISY nebo přímo v rezervačním systému v horní části webu.