Aktuality

Do fitka s objednáním

Od pondělí (7. prosince) je zaveden objednávací systém do fitness centra. Zkraje nového týdne si tak můžete rezervovat místo na číslech: 286 920 035 a 604 207 625.

Posilovna otevřena s omezením

Fitness se 3. prosince otevírá, uvnitř však smí být pouze jeden člověk na 15 m². Odhaduje se, že se do posilovny vejde okolo 20 osob. Skupinové lekce budou v režimu 9+1.

Restaurace zůstává uzavřena

Ani po průběžném rozvolňování opatření se restaurace v Ice Areně neotevírá. V omezeném režimu však bude fungovat dolní bufet, kde se můžete občerstvit například kávou.

Sauna a solárium je umožněno

Do sauny a solária je od 3. prosince přístup povolen, ale s výhradou. Vzhledem ke stálé platnosti bezpečnostních opatření se uvnitř může nacházet pouze jedna osoba.

Ve čtvrtek proběhne jóga online

Zacvičte si jógu i doma! Připojte se 12. listopadu přes Zoom zde: https://bit.ly/joga_zoom. ID: 889 2325 2343, heslo: WNMp9B. Lekce začíná ve 20:00 a trvá 40 minut.

Areál se uzavírá pro veřejnost

Od pátku platí částečný zákaz vstupu veřejnosti do našeho areálu, opatření se týká fitka a pronájmu ledových ploch. Do neděle je otevřena restaurace, funguje i prodejna JB Sport.

Letci mají 6. hráče na draftu NHL

Michael Krutil se stal už šestým odchovancem klubu HC Letci Letňany, který byl draftován klubem NHL. Jako 110. v pořadí si ho vybralo Chicago Blackhawks. Gratulujeme!

Nedělní veřejné bruslení zrušeno

Nedělní (4. října) veřejné bruslení je v obou termínech od 10 do 12 hodin a od 14 hodin do 15:45 zrušeno! Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Do Ice Areny teď pouze s rouškou

Vzhledem k aktuální situaci je vstup bez roušky nebo šátku zakázán. Stejně tak je důležité správné mytí rukou a dodržování rozestupů. Děkujeme za vaši ohleduplnost.

Restaurace a posilovna v provozu

I přes zpřísnění plošných opatření je restaurace a fitness centrum v Ice Areně stále otevřeno. Je však potřeba dodržovat všechna hygienická nařízení, děkujeme.