Aktuality

Tukové peklo s Verčou už v pátek

V našem fitnessu se nově můžete těšit na hodiny Tukového pekla s Verčou, které budou probíhat každý pátek od 17:30 do 18:30. První lekce startuje už tento pátek 23. 2.

Týdenní menu i tento pátek 23. 2.

Minulý týden v poledním menu chyběl pátek z důvodu turnaje, který se u nás uskutečnil. Tentokrát už je vše při starém. V pátek se u nás můžete najíst mezi 11.00 - 15.00.

Místo hodiny pilates začínáme kruháč

Pro účastníky pohybových lekcí připomínáme aktuální změnu. Od 20. 2. je zrušena hodina pilates s Jiřinou a nově v čase 19-20 h bude zařazen kruhový trénink s Martinou.

K dispozici vám jsou kondiční trenéři

Každý z našich kondičních trenérů může něco nabídnout. Pokud potřebujete pomoct se svými problémy nebo jen hledáte motivaci, zastavte se na recepci našeho fitka.

Rozjíždíme nedělní spinning maratony

Pro zájemce o spinning rozjíždíme maratony. Neděle 11. 2., 25. 2. a 11. 3 vede od 10.00 do 12.30 Jana, neděle 18. 2., 4. 3. a 18. 3. zase Marcela, a to od 10 do 12 h. Za 200 Kč.

Od 20. 2. bude místo pilates kruháč

Pro návštěvníky našich pohybových lekcí máme malou změnu. Od 20. 2. je zrušena hodina pilates s Jiřinou a nově v čase 19-20 h bude zařazen kruhový trénink s Martinou.

Veřejné bruslení bude nyní omezeno

Upozorňujeme návštěvníky veřejného bruslení, že v tomto i příštím týdnu máme kvůli hokejovým turnajům omezen program. Kompletní rozpis najdete v naší sekci Rozpisy.

V pátek 9. 2. nemáme polední nabídku

Omlouváme se, ale z důvodu pořádání víkendového turnaje není v restauraci polední nabídka na tento pátek. Aktuální menu najdete v sekci Restaurace. Děkujeme za pochopení.

Každý den nabízíme otevřenou saunu

Podle meteorologů by mohlo opět sněžit a mrznout, a tak je ideální čas na saunu. Chcete-li se u nás na chvíli vypařit, máte možnost každý den v privátních prostorách fitness.

V pátek 26. 1. pořádáme Týden hokeje

V pátek 26. 1. od 14.15 pořádáme Týden hokeje pro rodiče s dětmi, které si chtějí vyzkoušet pravý hokejový trénink a získat o hokeji užitečné informace. Více na www.hcletci.cz.