Aktuality

Využijte u nás rychlé občerstvení

Po sportovní aktivitě je v naší aréně rovněž možnost doplnění potřebné energie přímo ve vestibulu, kde je kromě rychlého občerstvení k dispozici také čerstvá káva.

Sauna je k dispozici na objednání

V naší Ice areně můžete využít privátní saunu, která má maximální kapacitu čtyř osob, je nutné se však předem objednat. Více informací v sekci SAUNA & SOLÁRIUM.

Povinnost roušek v hale dál platí

Vzhledem k vládnímu nařízení je povinné nosit roušku při pohybu v Ice Areně, včetně prostoru mezi šatnami či při vstupu do posilovny. Při cvičení roušku můžete odložit.

Ve fitku je nová hodina kickboxu

Každé úterý od 20.00 do 21.00 můžete v našem aerobním sále chodit na lekce kickboxu pod vedením nové instruktorky Nikoly. Čtvrtky od 8 do 9 h předcvičuje bosu.

Polední menu tento týden omezeno

Upozorňujeme návštěvníky našeho restaurantu, že polední menu je tento týden z důvodu pořádání hokejového turnaje jen od pondělí do středy. Děkujeme za pochopení.

Upraveny ceníky ledových ploch

Upozorňujeme uživatele ledových ploch, že jsme upravili ceníky pronájmu, a to jak pro letní, tak i zimní období. Podrobný ceník najdete na našem webu v sekci Rozpisy.

Hledáme výpomoc na úklidové práce

Hledáme výpomoc na úklidové práce v naší aréně. V případě zájmu nás prosím kontaktujte v kanceláři Ice Areny, na email info@icearena.cz nebo tel. číslo 286 920 029.

Veřejné bruslení jede i během léta

Upozorňujeme návštěvníky, že veřejné bruslení letos pokračuje i po dobu letních prázdnin. Je však nutné sledovat sekci Rozpisy kvůli aktuálnímu rozvrhu ledu!

Klub nechává testovat zaměstnance

Vzhledem k nedávnému výskytu koronaviru v naší aréně nechává klub HC Letci Letňany testovat všechny své zaměstnance. Výsledky jsou zatím stoprocentně negativní.

Naše fitko máme plně klimatizované

Není to samozřejmosti každého fitness centra, toho našeho však ano. Všechny prostory máme plně klimatizované, takže se během léta zpotíte jedině vlastní vůlí, nikoliv vedry.