Aktuality

Zaktualizovali jsme ceník ledu na léto

Sezona se přehoupla do letního období, a tak jsme od začátku května do konce srpna zlevnili ceník obou ledových ploch. Více v sekci Hokejové haly nebo na tel. 286 920 029.

Hokejová reprezentace trénuje u nás

Ve středu 3. 5. trénuje v naší aréně národní hokejový tým před odletem na MS do Paříže, a to v čase 10.00 - 12.00. Kdo chce vidět trénink na vlastní oči, má příležitost.

Jogalates má na státní svátky změnu

Na nejbližší státní svátky máme fitko otevřeno od 9 do 21 h. To znamená, že Jogalates s Janou bude 1. 5. od 19.30 do 20.30 a 8. 5. od 19.00 do 20.00. Děkujeme za pochopení.

Od května jsou změny ve spinningu

Upozorňujeme návštěvníky indoor cyclingu, že od května jsou dvě nové změny v rozvrhu. Zatímco v neděli ráno už nebude jezdit Johnny, ve čtvrtky ráno má lekci Martina.

Přejeme všem pohodové Velikonoce

Přejeme všem návštěvníkům krásné prožití velikonočních svátků a připomínáme, že i v pondělí dopoledne se koná veřejné bruslení. Koledovat tak můžete přímo u nás na ledě!

Na svátky otevíráme fitko později

Upozorňujeme návštěvníky našeho fitness centra, že na velikonoční pátek a pondělí otevíráme naše prostory až v 9.00 místo tradiční sedmé ranní. Děkujeme za pochopení.

Nabídka poledního menu je omezena

Nabídka poledního menu v našem restaurantu "Kučerovka" je už pro tento týden omezena. Páteční nabídka na státní svátek bude ještě v průběhu tohoto týdne doplněna.

Fitko má upravenou otevírací dobu

Upozorňujeme návštěvníky fitness centra, že v pondělí 10. 4.  je z technických důvodů otevřeno až od 11.00! V pátek 14. 4. je otevírací doba v 9.00 - 21.00. Díky za pochopení.

O víkendu zrušeno veřejné bruslení

Upozorňujeme návštěvníky, že o tomto víkendu je ve všech časech obou dnů veřejné bruslení zrušeno. Důvodem je vytížení ledové plochy. Děkujeme všem za pochopení.

Veřejné bruslení o víkendu omezeno

Upozorňujeme návštěvníky, že program veřejného bruslení bude druhý dubnový víkend výrazně omezen z důvodu pořádání turnaje. Více v rozpisech. Děkujeme za pochopení.